Zoveel heerlijke strandjes in de buurt, voor ieder wat wils. Rijanna vinden wij de mooiste. Prachtig strand, afgelegen – dus ook geen voorzieningen – en wat een uitzicht. Net iets voorbij Castell de Ferro.
Heb je zin in meer reuring? Dan kan je naar de stranden van Motril met de vele strandtentjes, restaurants en in het weekend vele beach parties. Iets verder dan Motril ligt het pittoreske Salobrena waar de lokale jetset graag verblijft. Met uitzicht op prachtige stranden en een Moors kasteel, vind je hier talloze gezellige restaurantjes.
Niet zo’n zin om ver te rijden? Dan kan je in 15 minuten naar het strand van La Mamola met verschillende restaurantjes & chiringuitos, op 10 minuten rijden ligt El Lance met een heerlijk visrestaurantje of het iets grotere dorp op 20 minuten rijden Castell de Ferro met ijskraampjes, gezellige boulevard, restaurants en chiringuitos.